Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen külsejű nőknek áll jól...

Milyen külsejű nőknek áll jól a mahagóni vörös hajszín?

Figyelt kérdés
Nekem gesztenyebarna, a hajam színe szőkésbarna. Arcom világos. Szeretném kicsit feldobni a hajamat, ezért a hajszínezőn gondolkozom. Legutóbb nugát színű volt, ez tetszett, de már kikopott és újra változtatáson töröm a fejemet. A mahagóni vörössel szemezgetek, de nem tudom, hogy jól állna-e?! Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 1. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A szemem gesztenyebarna. Ez lemaradt. :)
2013. febr. 1. 19:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szemem zöldes kék, vagy kékes zöld (mikor melyik :D), alap hajszínem szőkésbarna, világos, sápadt bőr, kiüt a sváb vér. És iszonyat jól áll a mahagóni szín. Se a szőke nem áll jól, se a fekete. Mindenképpen ezek a közép színek.

Sztem az, hogy kinek milyen hajszín áll jól nem csak a szemszíntől meg arctól függ, hanem személyiségtől. Mivel akárhányszor megkérdezik itt, hogy a szőke szín kinek áll jól, legtöbbször olyan karakterek írnak le, amelyek rám jellemzőek. És közben meg egyáltalán nem áll jól a szőke... szóval érted.

Sztem, ha a gesztenyebarna jól áll, akkor a mahagóni is. De ez egy elég erős személyes vélemény.

2013. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A mahagóni vörös haj szerintem akkor áll jól valakinek, ha világos a bőre, a szeme és hosszú a haja.
2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszínes fehér bőr kell hozzá, nem sárgás fehér. Ezen is van a hangsúly szerintem. Ugye senkinek sem csak simán fehér, vagy rózsaszínes vagy sárgás általában :)
2013. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sminket kell hozzá megváltoztatni, más színű rúzs és más pirosítóval sokaknak jól állhat.
2013. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!