Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss természete sötétszőke 1...

Syoss természete sötétszőke 1 vagy 2 doboz?

Figyelt kérdés
váll alá érő hajam van és a dobozban azt volt írva h 1 doboz állig érő hajra elég. akkor nekem 2 dobozzal kell?
2013. febr. 2. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy más színről váltasz-e erre vagy a már meglévő színt szeretnéd újrafesteni. Ha az első akkor vegyél két dobozt, mert az én vállig érő hajamra anno nem volt elég egy. Ha a második, akkor elég egy.
2013. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na jól jártam, kivonják a festéket a forgalomból ezért sehol sem lehet kapni :( mondtak olyat h vizzel vagy samponnal higitani.

vagy esetleg lehet keverni 2 különféle festéket keverni?

2013. febr. 5. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A higításról nem hallottam eddig, de két különféle festéket se javaslok összekeverni.. Egész pontosan melyik az a termék?:/
2013. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!