Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparf-al volt festve a...

Morzsa kérdése:

Alfaparf-al volt festve a hajam szőkére. Erre milyen bolti (pl. rossmannos, dm-es) festéket tudtok ajánlani, amit nem dob le?

Figyelt kérdés
Nálunk fodrászkellékesnél 1550 ft-ba kerül a festék,plusz hozzá az oxi.Hosszú hajam van és 2 doboz festék kell,plusz hajápoló olaj.Ez így kb.5000 ft-ba kerül,vagy egy kicsit több,de most nem engedhetem meg magamnak.Jó minőségű,szép szőke hajfestéket tudtok ajánlani?Sok helyen olvastam,hogy a bolti festékeket nem ajánlják,mert az jobban károsítja a hajat.Kinek mi a tapasztalata?Viszont a bolti festék olcsóbbra jön ki,és az oxi is benne van.A palettéről sok rosszat olvastam,valakinek beválik,valakinek nem.Én a Wellaton-ra gondoltam,hogy talán ez jó lenne.Tudom,hogy első alkalommal nem fedi majd úgy be,hiszen alfara lesz kenve.Minden tanácsot szivesen fogadok!
2013. febr. 2. 11:07
 1/3 anonim válasza:

Szőkítőport vettél?

Ha igen akkor nem muszály átfesteni hamvasitó samponnal megmosod egymás után kb 2-3x.

Ha mindenképp festeni akarod akkor én a Syoss vagy a Palette festékeit ajánlom.

2013. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
palette A10 nekem évek óta tökéletes, előtte én is alfát használtam :)
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia ha már ilyen jól ismered a fodrász kelékes üzleteket akkor inkább ajánlom az alfa helyet a keratinert nekem mint fodrász oxival együtt hosszú hajas festékkel kb 1200ft mint egy átlagos bolti hajfesték és a szőkék benne mesések :D ha ilyet választasz csak 30 percig hagyd a fejeden !
2013. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!