Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy jó (bővebben kifejtve...

Egy jó (bővebben kifejtve lent, mit értek ez alatt. ) fodrász kerestetik Budapesten. Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
"Jó" alatt azt értem, hogy tehetséges, tapasztalt, érti a dolgát. Továbbá, nem csak arra koncentrál, hogy minél gyakrabban látogassa majd meg a kliense, s a lehető legtöbb pénzt hagyja ott, inkább arra figyel, hogy a hajam minél tovább jól nézzen ki. Illetve, hogy nem a saját elképzeléseit tartja a legüdvözítőbbnek, inkább segít az én személyiségemhez leginkább illő, és az én elképzeléseimmel arányos frizurát megteremteni. Én személy szerint egy olcsóbb fodrászt keresek most. Ez nem a jó fodrász ismérve, nem azért mondom. De ha esetleg ismertek valaki Jó fodrászt, aki még relatíve olcsó is, hát kérlek, áruld el! (: Köszi!
2013. febr. 3. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!