Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a nemkívánt szőrszá...

Mit tegyek a nemkívánt szőrszálak ellen?

Figyelt kérdés
Nő létemre elég szőrös vagyok, ezért borotválom többek között a kezemet is.. Viszont az arcomon lévő néhány szál bajusz-, szakáll-szőrre nem találtam jó megoldást. Eddig szemöldök csipesszel szedegettem, de ez is napi művelet, mivel hamar visszanő illetve erősödik is.. Van erre valami hosszútávú megoldás? Ugyan ez a problemám a szeméremdombom és köldököm közötti szakasszal is..
2013. febr. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy kozmetikushoz.
2013. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyantáztasd vagy menj el végleges szörtlenítésre. Általában ha nem is telejsen de 80-90%-át eltünteti. A karodat is inkább gyantáztasd.
2013. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyantázz. Bár a bajszomat én is csipeszelem, egyáltalán nem erősödik tőle, hiszen az is kitépi.
2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kozmetikushoz csak nem megyek el minden nap?! Csak néhány szál "szakállszőr" van, de azokat naponta kell szedni, hamar visszanőnek.

Végleges szőrtelenítésre sajnos nincs keretem..

2013. febr. 5. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
gyantáztatni nem is kell naponta. hozzám általában 3 hetente járnak egy vendég van aki 2 hetente. A villanófényes módszerrel nem olyan drága, és gyakran van rá kupon akció is.
2013. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!