Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a hagyományos...

Mi a különbség a hagyományos hajcsavaró és a szivacsos hajcsavaró között?

Figyelt kérdés
Mi a kettő közötti különbség?Szerintetek melyik a jobb?Mi az előnye illetve hátránya?

2013. febr. 4. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A szivacsossal aludhatsz,a hagyományossal nem igazán.
2013. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani mint az előző aludni lehet a szivacsosban, a másikkal még nem próbáltam,de nem lehet túl kényelmes :D
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: lehet aludni a hagyományossal is,csak k*rva nehéz :D eléggé kényelmetlen,de egy idő után szerintem hozzá lehet szokni
2013. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Szerintetek melyik a jobb?

2013. febr. 5. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

A szivacsos hajcsavaró hosszú hajhoz való, és nagyon szép loknikat, fürtöket lehet vele készíteni. Ha más a cél, akkor nem alkalmas az eszköz. Nem mindegy, milyen frizura a cél, és mekkora a haj.

Búra alatti szárításhoz olyan csavaró praktikus, ami fémből van és lukacsos, így hamar szárad a haj.

2013. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!