Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne dúsabb hajam?

Hogy lehetne dúsabb hajam?

Figyelt kérdés
Vállig érő szőke egyenes hajam van. Nagyon vékony szálú és elég kevés. kb. már átlehet rajta látni vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Nem tudtok valamit amitől dúsabb lehetne? Tényleg elég zavaró. előre is köszönöm!

2013. febr. 4. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinusolaj dúsításra bevált :) Egy próbát szerintem megér, mert nem drága mulatság.
2013. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam jó pár szert.Ricinusolajjal kezdtem,majd Revaliddal,Varga cseppel,Hair clinikkel,Merz Special kapszulával,majd elmentem fejbőrvizsgálatra,ott azt mondták,hogy zsíroskorpám van,és emiatt ritka és vékonyszálú a hajam,60.000 Ft-os kúrát akartak rám varrni,amiről megtudtam,hogy semmit nem ér.Majd bőrgyógyász javasolta,hogy szalicil savval dörzsöljem a fejbőröm.Ez olcsó,de dúsabb nem lett a hajam.Úgyhogy végeztével annyit kaptam az arcomba,hogy genetika.Már össze sem tudom számolni,mennyit költöttem a hajamra feleslegesen.A kúrákat végig csináltam,de semmi.Merem állítani,hogy 100ezret már kidobtam az ablakon hiába. :( Úgyhogy kedves kérdező,nagyjából ezeket lehet kipróbálni,amiket említettem.Lehet,hogy neked használ valami.
2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen a ricinusolajról már hallottam, és igen valaki szerint nagyon jó, valakinek meg pont hullik tőle a haja és ezért nem merem kipróbálni mert, ha kihullik és ennél is kevesebb lesz, akkor tényleg nem tudom mit csinálok.:(

a 2. válaszolónak: már én is nagyon sok mindent kipróbáltam és nekem sem használt semmi. sajnos anyukámtól örököltem, de bízok benne, hogy valamit csak lehet vele kezdeni.

azért köszönöm!:) ha valaki tud valamit, akkor az még írjon!

2013. febr. 4. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés sampont használj, balzsamot egyáltalán nem kell, mert az gyakran lapít. Az avonos samponok nekem nagyon beváltak. Ha gyorsan zsírosodik 2 naponta mosd meg, és ne este, hanem mielőtt mész valahová. Vehetsz avonos hajtőemelő sprét is, elég jó féle. Nagy méretű körkefével szárítsd be a hajadat, és fújj rá lakkolt. De ne akármilyen olcsó vacakot, vegyél L'oreal-t a rossmannban, 1400-1600 Ft körül van, és az a legjobb én is azt használom, és hajtöveidre fújd, és csak egész keveset, ilyen spricceléseket. Ha van frufrud, arra ne fújj belőle!
2013. febr. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajvitamint szedtem rá, egy picit dúsult.
2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!