Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Got2b Hajkiegyenesítő Spray...

Got2b Hajkiegyenesítő Spray -vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen vasalja ki a hajamat a hajvasaló. Vasalás után 10 perccel rögtön elkezd göndörödni a vége (most lett nemrég levágatva rövidre, hosszabban rosszabbul lehetett vasalni). Anykám vett nekem egy Got2b Hajkiegyenesítő Sprayt, de nem tudom, hogy válik be. Valamint egy Remington hajvasalót is kapno fogok. Így már nagyobb sikert fogok elérni?

#hajegyenesítés #hajvasalás #hajvasaló #Got2b Hajkiegyenesítő Spray
2013. febr. 5. 15:55
 1/3 CsokiCsirke válasza:

Én nagyon szeretem a Got2b-t, viszont kipróbáltam én is ezt a hajegyenesítő izét és nagyon nagyon nem voltam vele megelégedve, szóval kb mint kakinak a pofon, de lehet az én hajammal van a baj.

Viszont Remington hajvasaló a legjobb dolog amit tehetsz és vehetsz én csak erre esküszöm, volt előtte is 2-3 féle vasalóm de az összes csapni való volt, viszont ha egy jó kis Remington-od lesz, biztos hogy sokkal megegyszerűsíti majd a hétköznapjaidat!!!! :)

2013. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)


Nagyon remélem, mert nem nagyon szeretem a hullámos hajamat, főleg mióta rövid, és ha frissen van mosva, bármit csinálok, a vége felkunkorodik :) Remélem egy 10.000 ft alatt lévő Remington is megteszi a hatást, és nem fog 10-20 perc után újra ugyanúgy kinézni :)

2013. febr. 6. 13:28
 3/3 anonim válasza:
a got2b spray semmit sem ér, maximum annyit, hogy összetapad tőle a hajad, de lehet hajtól függ. Szóval, ha jót akarsz, akkor ne próbáld ki. A Remington hajvasaló viszont jó :)
2013. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!