Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta ügyben kereslek...

Samanta :) kérdése:

Bajuszgyanta ügyben kereslek titeket! Most haszonáltam először xepil gyantacsíkot bajuszra és lehet hogy nem jól használom, de nem szedi ki mindet. Van valami jó, ami olcsó? Ja és szerintetek megmondjam anyumnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én pont most szedtem le :D amúgy az xepilek nagyon szarok, elég gyengék. Isanát használok, nagyon erős. Nekem sem szedi ki mindet, mindig legalább 3x lehúzom magamról a gyantacsíkot. Ami megmaradt, annak nekiesek a szemöldökcsipesszel. Nem nagy cucc, megmondhatod anyudnak.
2013. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arcra szerintem a gyanta kínzás, én szőrtelenítő krémet használok.Mindkettő megviseli a bőrt, nagyjából azonos mértékben, de akrém legalább nem fáj. Az sem szedi le mindet, de a maradék 1-2 szálat csipesszel elég gyorsan ki lehet írtani.
2013. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tégelyes gyantát vegyél, az egy húzással leszedi a szőrt, nem ragad a bőrre meg ilyesmi, nem kell hozzá lehúzócsík sem mert felkened, kőkeményre szárad, letéped, kész.
2013. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krém erős vegyi anyag, nehogy az arcotokra ilyet használjatok, igazából máshova se... mellesleg annyit ér mint a borotválás, azaz egyáltalán nem tartós.
2013. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :DD , de a szőrtelenítő krémekre az van ráírva hogy ne használjuk arcra... ma vettem egy x-epileset 500 forintért a lábamra, és azt irja hogy semmiképpen sem!!!! És amugy neked használ a krém? milyet használsz? :DD
2013. febr. 6. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik külön arcra való is. Megenni persze nem kell, de ha forgalmazni engedik, annyira nem lehet rossz.
2013. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösziii. és egy uccsó kérdés. Mennyibe kerül az arcra szőrtelenítő krém? :DD
2013. febr. 6. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
és az a krém amelyikre az van írva hogy lábra, kézre, hónaljra... és arcra NEM... attól használhatom arcra? ha nem akkor miért nem? pls ezt még válaszoljátok meg pls :)
2013. febr. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!