Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után is ragacsos...

Hajmosás után is ragacsos haj. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A hajamat kb 3-4 naponta mosom, a leghosszabb idő 1 hét két mosás között, mert nagyon gyorsan zsírosodik. Eddig mindig szép friss volt hajmosás után, mostanában viszont közvetlen ahogy megszárítom és kifésülöm érzem hogy ragacsos a tapintása és összeáll. Tud valaki erre valami jó megoldást? vagy esetleg valami jobb sampont? Most Fruktizt használok de volt már head n shoulders is, mindkettő zsírosodás ellen.

2013. febr. 6. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Garnier vagy Syoss, és jó alaposan öblítsd ki. Fruktizt meg felejtsd el. Attól nekem is ragacsos marad.
2013. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás után utoljára ecetes, vagy citromleves vízzel öblítsd le a hajad!
2013. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Schauma bármelyik férfi változata, utána nem kell balzsam. Én is 3-4 naponta mosok hajat, dúsabb lesz tőle és nem zsírosodik 2 napig. Jobb mint ezek a kamu reklámsamponok.
2013. febr. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
wu2
2013. febr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a WU2-től pl. megőrülök, úgy viszket tőle a fejem... Fontos, hogy alaposan öblítsd ki a sampont és a balzsamot is, ha esetleg használsz. Most én is Fructist használok, de még sosem tapasztaltam ilyet, inkább az a bajom, hogy néha túlságosan is kiszárítja a hajamat, pedig az enyém is gyorsan zsírosodik, főleg most, hogy sapkát használok. Az ecetes/citromos öblítés tényleg hasznos.
2013. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem most barackos baba samponom van, nagyon szeretem. Friss, tiszta érzést hagy maga utàn, nem ragad, és balzsam nélkül is kezelhető marad.
2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ecetes öblítést ajánlom. Készíts elő langyon vizet egy tálban, tégy bele kb 1 dl ecetet és ebben öblítsd le mosás után. A haj fényes lesz és volumos. Én évekig használtam minden mosás után és nagy sikere volt.
2013. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ecetnek nincs túl erős szaga? Mmint nem marad meg?
2013. febr. 6. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mihelyt megszáradt a hajad, nem érződik az ecet illata :-)

egészen biztos!

2013. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!