Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 16 éves srác vagyok. Elég...

Egy 16 éves srác vagyok. Elég magas vagyok és az arcom is nagyon keskeny:S a felzselézett haj nekem nemállna jól mert mégjobban keskenyítené az arcomat. Milyen frizura állna nekem jól? Most rövid fekete hajam van. Bár asnnyira nem rövid,2 centis.

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy olyan 3-4 centis hajat tudnék elképzelni, aminek van egy kis frufrurésze.. nyugi, nem ilyen hülyegyerek-bilifazonra gondoltam:) épp csak pár tincs a homlokodba. a frufru rövidíti az arcot. na?

23 L

2009. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm... régebben hosszabb hajam volt.. fufruval. majd meglátom. köszi
2009. szept. 4. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

erre indulok be, elképesztően izgató: [link]

(a színész is, de most a haját mondom:))

2009. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy tuti jó hapsihaj: [link]
2009. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én valami ázsiai stílusú hajra gondolok...főleg ha fekete a hajad...valami tépett, kicsit hosszabb 3-5 cm-s ...valami ilyesmi esetleg: [link]
2010. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!