Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre nagyon erős...

Lány létemre nagyon erős fekete szőreim vannak, a bőröm nagyon érzékeny, mi a megfelelő mód a tartós szőrtelenítésre, és hogy ne legyen folyton gyulladt az összes tüszőm?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell elképzelni, hogy az alsó lábszáram és a combom is szőrös, és fekete erős szőr nő rajta... :/ tök gáz, és ha borotválom, 1-2 nap múlva újból kell, mert már látszódik, hogy nő vissza. Emellett nagyon érzékeny fehér bőröm van, mindentől kipiroslik, begyullad, sebes lesz stb... A kozmetikus talán jó lehet, de nagyon szégyellenék odamenni hogy gyantázzon le normálisan, bokától combig, mindent... Nem akarom, hogy bárki meglássa, hogy nézek ki, olyan ciki... Gáz odamenni így?
2013. febr. 7. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta. :) Azt legalább otthon is elkészítheted. Érzékeny bõrre külösen jó.
2013. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem gáz szerintem, menj el nyugodtan kozmetikushoz. Nekem is ez a problémám és havonta legyantáztatom a teljes lábam kozmetikussal (meg még mást is). Ha hátul is szőrös a combod, akkor nem is nagyon tudnád magadnak megcsinálni. A korodat megkérdezhetem?
2013. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és igen hátul is szőrös a combom... full gáz :D
2013. febr. 8. 09:18
 4/6 anonim válasza:
Nem gáz, hidd már el. :) 23 évesen meg nincs mit szégyellned. A kozmetikusnak ez a dolga amúgyis. Neked is jobb lesz utána, hidd el. :)
2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én 20 éves vagyok és ugyanez a helyzet. már nődokinál is voltam. nem lehet, hogy hormonzavarod van?
2014. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként azóta elmentem lézeres szőrtelenítésre... nem olcsó, de szerintem nagyon megéri annak, akinek ilyen sötét és erős szőrzete van... már fél éve járok és szemmel látható a javulás, már nem is gyullad be a lábam :) :D
2015. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!