Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül, mennyi ideig...

Mennyibe kerül, mennyi ideig tart egy nem túl hosszú póthaj?

Figyelt kérdés

Félhosszú hajam van és csak az alsó szálakat szeretném, ha hosszabbak lennének, de csak kb plusz 30cm-re gondoltam, nem szeretnék olyan derékig érőt.

Még sose volt póthajam, nem tudok róla semmit.



2013. febr. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
folyamatosan hullik,3-4 havonta föl kell töltetni,hogy szép maradjon.
2013. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, küldtem rád egy szavazatot :)
2013. febr. 7. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen :)!!!
2013. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért te se higgy el mindent, amit az interneten olvasol :D szart hullik folyamatosan... nekem már egy éve van, természetesen hátközépig érő hajamhoz 55 centis póthaj. gondolj csak bele kicsit, hogy ha hozzá rögzítik a sajátodhoz, akkor még az se tud kihullani, hiszen a ragasztott tincsben levő többi saját hajszálad még tartja és ha jól van megcsinálva, a ragasztó nem engedi el a póthaj szálait sem... nekem 60 ezerért, viszonylag olcsón csinálták anno, ebben a haj is benne volt. hozzá kell tennem nagyon sok pénz van ebben, ezért a legtöbb helyen vagyonokat elkérnek érte. 3-4 havonta kell leszedetni és újra felrakatni. nagyon fontos elmondanom, hogy ha nincs elég időd, kedved, pénzed ahhoz, hogy megfelelően ápold azután hogy feltetetted, akkor nem lesz szép. én reggel este kenem hajápoló olajokkal, minden hajmosásnál hajpakolást használok, heti egyszer pedig egész éjszakára rajtahagyok mondjuk egy olívaolajos pakolást. sok a macera vele... de a végeredmény kárpótol :)
2013. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!