Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ricinus olajat és...

Vettem ricinus olajat és szerettem volna előtte utána járni milyen hatásai vannak. Halottam hogy hajnövesztő. Hány hét alatt látszódik az eredmény és mennyit nől?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hajnövesztő, ez csak egy tévhit ami az interneten kering. Száraz, töredezett hajvégekre való, de igazából arra is jobb a kókuszolaj.
2013. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nőtt tőle a hajam...használtam is hónapokig. Igazából nem mindenkinél használ, van akinek bejön van akinek épp az ellenkezője. Egyébként ha már el van töredezve a hajad vége teljesen mindegy, hogy mit kensz rá. Egy hónap után nekem már látszódott, selymes, és fényes lett tőle a hajam. De megismétlem magam, nem mindenkinek válik be, van akinek hullik tőle a haja.
2013. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem totál bejött =D gyorsabban nőtt s szebb is lett =)
2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!