Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, szőkés-barná...

Göndör hajam van, szőkés-barnás, de be szeretném festetni, de nem tudom hogy teljesen világos szőkére, vagy csokibarnára vagy karamelszínűre! Melyik a legszebb a göndör hajnál? L.

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi talál hozzád, az függ a bőrszinedtől és szemszinedtől. Kép nélkül nem tudom megmondani. Nekem például vöröses barna göndör hajam van, világos bőrőm és barna szemem. Mindeki szerint talál hozzám ez a hajszin. Viszont volt sötétbarna is, attól meg sápadtnak, betegnek tűnt az arcom.
2013. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...de pl vannak tél típusú nők, akiknek rózsaszínű-zöldes-kékes-hideg tónusú és nagyon sápadt a bőre (fekete, kék, zöld, barna szem), nekik pl. fekete vagy mélybarna az, ami igazán kiemeli a hófehérke vonásaikat. Én is mélyszőke vagyok eredetileg, a karamell színnel borzalmasan néztem ki, most hogy fekete csoki színű hajam van, sokkal jobb az összép.
2013. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem sötét színt válassz. Én ellene voltam mindigis a szőkítésnek, mert szerintem eléggé roncsolja a hajat, bár ma már biztosan vannak kímélő módszerek, de...

Leírhatnád, a bőr- és szemszíned is, tényleg könnyebb lenne értelmesebb választ adni.

2013. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Világos bőröm van, kékes-zöldes szemem :) és van pár apró szeplőm :DD

2013. febr. 10. 14:01
 5/6 anonim válasza:
Hú, szerintem akkor jól menne hozzád a csokibarna, de a karamell is. Mondjuk a zöldes szemek nagyon szépen mutatnak vörös hajjal is. ;)
2013. febr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. febr. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!