Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem néz ki hülyén...

Szerintetek nem néz ki hülyén ha egy aránylag széles vállú lánynak vállig érő haja van?

Figyelt kérdés

Tehát hogy a akét vállam nagy(obb) távolságra van egymástól,mint normális esetben.Nem tudom hogy mondják.

Na és ha vállig érő lenne a hajm,akkor az nem emelné ki a vállam szélességét?:/ Azt sem hogy magas vagyok?



2013. febr. 9. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A Szex és New York-os Samanthának legtöbbször ilyen hosszúságú a haja, vállai meg elég szélesek, de most nem hiszem h ez baj lenne. Az arcformádhoz illjen, az fontosabb!!
2013. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy ezt kiküszöbölheted ha vállig érőre vágatod azzal hogy behullámosítod, begöndöríted, vagy picit feltupírozod. Ha viszont dús erős szálú hajad van mindenképp ajánlom a válligérőt! :)
2013. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eltaláltad..dús :D de én azt hallottam hogy rövid(ebb) hajon a hullámos/göndör nem mutat jól :o
2013. febr. 10. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ilyet max. csak az mond aki vagy nemtudja megcsinálni magának vagy nemfogadja el saját magán. Ha picit türelmesebb vagy akkor egy kettő belejösz hogyan tudod gyorsan és szépen megcsinálni. Ha tényleg dús sűrű hajad van akkor nemfontos hullámosítani egy picit feltupírozod a tövénél hogy olyan nagyobbnak tűnjön és már kész is az egész jól fog állni! Ha kell még segítség több privátban, szívesen segítek. :)
2013. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
majd ha esetleg levágatom akkor majd kelleni fog:)
2013. febr. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!