Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék mitesszerek...

Mit tehetnék mitesszerek ellen? Megőrülök

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok és a környezetemben alig akad olyan akinek ilyen mitesszeres lenne a bőre mint nekem(pattanás is szokott lenni de nem sok). Hiába megyek kozmetikushoz, kb. 1 hét múlva újra visszajönnek az orromon meg még előbb. A hegekről ne is beszéljünk, tiszta piros foltos az arcom a régebbi pattanások helye miatt, és ez már évek óta ilyen. rosszul leszek mikor ránézek más korombelire és az arca mint a bababőr... semmi pattanás, tág pórusok de még mitesszer se. Bőrgyógyásznál már voltam felírt gyógyszert meg zyneritet, valamit javult a helyzet de a zynerit annyira kiszárította akkoriban a bőrömet hogy piros volt az egész. Később újra visszajöttek a mitik. Hozzátenném hogy a vállam és lapockám környékén is mitesszeres/pattis vagyok. Valaki segítsen!!! Étrend stb. bármi szóba jöhet csak valaki mondjon valami életmentő megoldást:((((

2013. febr. 9. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet! Én most egy ideje nem eszek csokit, meg semmi olyat, ami csokit tartalmaz, mert nekem attól romlik a bőröm állapota. Én is használtam zyneritet, nekem is kiszárította az arcom, meg utána már nem is hatott annyira. utána volt a Duac gél, az nagyon jó volt, de a környék összes gyógyszertárában elfogyott, de te megkérdezheted, hogy van-e, mert tényleg hiper-szuper! meg menj el egy másik bőrgyógyász kezelésére is, mert nekem is a 3. írt fel rendes krémet (a Duac-ot)! remélem,segítettem!
2013. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha belülről akarod orvosolni a dolgokat, akkor étkezz egészségesen. Az erősen tartósítószeres dolgokat próbáld kizárni és igyál sok-sok folyadékot.


Sajnos nekem is a mitesszerekkel gyűlik meg legjobban a bajom. Keress olyan arctisztítókat, amelyik mély pórustisztító hatást ígérnek. Sajnos sokat ki kell próbálni, mire rátalálsz arra, ami neked valóban beválik. Használj teafa tartalmú kencéket, elméletileg azok pozitív hatással vannak a tini bőrre. Erről a maszkról pedig sok jót hallottam, bár még nem próbáltam. Annyira nem drága, szóval lehet megéri megpróbálnod. [link]


Plusz van egy otthoni módszer, a zselatinos mitesszereltávolítás. Ezt már többször próbáltam, és nem mondom, hogy csodát tett, de javított a helyzeten. [link]

Ugyanezt tudom elmondani a szenes arcpakolásról. [link]


De ezek mellett is érdemes lenne szerintem visszamenned a bőrgyógyászhoz, vagy új szakembert keresni, mert ők tudják a valódi megoldást.

2013. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!