Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a fanszőrzetem? Fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Szóval mi a menete? Új borotva, vagy sem? A mostanival csak a hónaljam borotváltam egyszer ma és meg is mostam utána. Aztán hogy vágjam le? Azt is hallottam, hogy utána kiütéses lehet. Zavaró eléggé, meg nagy is, ezért szeretném, meg aztán jönnek a státuszok is. Hasznos választ felpontozok. SÜRGŐS!
2013. febr. 10. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ez most komoly? fogsz egy borotvát és borotválod, szerintem nem sokan fognak útmutatót küldeni.
2013. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, de még sose csináltam. Féltem a főnököt :D

Gondoltam aki már többször is csinálta, az megosztaná velem.

2013. febr. 10. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogod a borotvát és leborotválod mint bárhol máshol is szoktad. Persze számíts rá hogy lehet hetekig viszketni fogsz utána, kipattog ami mondjuk marha kínos és rossz lesz. Szóval ha nem élsz nemi életet amiben zavarna a szőr akkor hagyd meg inkább. Semmi értelme borotválni ha senki nem látja úgyse.
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőként nyírd ollóval olyan rövidre amilyenre csak tudod,majd este fürdésnél ülj bele egy kád vízbe,jól áztasd meg,hagy puhuljon a szőr,majd kenj rá borotvahabot és borotváld le.Én először szőr növekedésével megegyező irányba szoktam,de úgy picit szúrós marad,majd ellentétes irányban lesimítom,viszont így könnyebben kipattog.(nekem nem)
2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az a kipattogás?
2016. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!