Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jelentősége van annak,...

Milyen jelentősége van annak, hogy balra vagy jobbra fésüljük a hajunkat?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint a fiúknak balra kell a lányoknak jobbra vagy fordítva... Teljesen megzavarodtam, egyáltalán mitől függ vagy van-e valami alapja ennek a feltételezésnek?

2013. febr. 11. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ, hogy épp az arcom jobb vagy bal oldalán van -e pattanás. Ahol van, oda fésülöm a hajam.
2013. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gombolásnál tudok arról, hogy más irányba gombolódnak a férfi- illetve a női ingek, kabátok. Haj fésüléséről nem tudok ilyen szabályról.

Hajnál arra tudok tippelni, hogy mivel nem teljesen szimmetrikus az arcunk, így van egy "szebb" fele, és azt érdemes kiemelni, ha hosszabb a hajunk. Fotósok is szokták javasolni, hogy balról vagy jobbról nézzen a kliens a lencsébe, mert úgy jobban mutat.

2013. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy függ ilyentől. A legtöbb ember aszeront dönt hogy merre válik szét magától hol van forgó stb Én pl hiába akarnám balra mivel ne maard ott. Semmi jelentősége nincs. Na meg van akinek az egyik jobban áll mitn a másik.
2013. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jobban áll... mert mindenkinek van egy szebbik profilja. Ja és ezt nem tükörben kell megnézni hanem fényképen, mert a tükörben fordítva látod...
2013. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy kinek mi áll jobban :) Nekem balra van fésülve, de volt már jobbra is. A balos jobban áll :D
2013. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tippeket/tanácsokat!


Nos, kicsit részletesebben utána néztem a neten a dolognak...

Igazából nincs semmilyen jelentősége, de találtam egy honlapot, ami ezt "ezoterikus szemmel" nézi.

(Bár nem tudom mennyire igaz vagy hihető, de érdemes elolvasni.)


Összegezve ezt találtam:


Balra fésülve: A férfiaknak erre ajánlott, a nőknél akkor ha üzleti sikereket akarnak elérni.


Jobbra fésülve: Erre a nőknek ajánlott.


Középen elválasztva: Mindkét nemnél előnyös lehet.


Hogy miért, vagy kinek erre-arra ajánlják megtaláljátok a honlapon, itt a link:


[link]

2013. febr. 12. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!