Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekm linkelni képeket?

Tudtok nekm linkelni képeket?

Figyelt kérdés

Hosszu barna majdnem fenékig érõ hajam van es már

nagyon unom. Milyenre vagassam? Tudtok linkelni képeket? 14/L



2013. febr. 12. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj hány nő szeretne ilyen hosszú hajat.... Én nem vágatnám le sok nő rengeteg pénzt fizet azért hogy ilyen hosszú haja legyen. Nem egy nő van aki annó kb ilyen korban levágatta és azóta sem tudta annyira vissza növezsteni, persze ez nagy részben azért is van mert idővel elkezdi festetni stb igy roncsolódik a haj.
2013. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jó, de ő leakarja vágatni, mert unja a hosszú hajat. sok lánynak amúgy is jobban áll a rövid.


kérdező: fokozatosan vágasd le, először csak kicsit, aztán még1 kicsit, megint egy keveset, hogy lásd, hogy áll a rövidebb, és így hamarabb visszanő, ha esetleg mégsem tetszik.

Arc nélkül nem tudjuk megmondani, mi állna jól.

2013. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiúk a hosszú hajat szeretik!Nemsokára meg fogod bánni ha levágatod a hajad!
2013. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kata 2000 ***** válasza:
A hosszából ne vágass! Inkább valami tépettet vagy ilyesmi. DE nem vágasd le!!!
2013. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hosszú hajam volt! olyan 40 cm vágattam belőle (mnekem is nagyon hosszú volt) És aztán levágattam mert változásra vágytam. A vállamig se ért. Másnap a suliban mindenki dicsérte milyen jól áll. Nemrég vágattam megint le ugyanakkorára. Enyém szinte ugyan ilyen: [link]


Szerintem vágasd le nyugodtan. Írd be a a keresőbe hogy rövid frizurák és nézegess.

(ha meg nem tetszik majd vissza nő , elrontani nem tudják.Minden hajból ki lehet hozni a legjobbat. Mondjuk az én hajam eléggé gyorsan nő , most is havonta vágatni

kell. Egy hónapban akár 5-6 cm )

14/L

2013. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem éri meg én megbántam hidd el utána meg minden sz*rt a hajadra tennél h visszanöveszthessed úgyis a fiúk meg finnyások aztán sírnál h azért nem kellesz nekik mert pl bubi hajad van

Jó az úgy mag kis frissítést vágsz nem kell azt p*csádig növeszteni elég ha a lapockád alatt van egy 6 centivel de ahogy neked jólesik én megszenvedtem ...

2013. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meg gondolkodom rajta, lehet hogy csak formára vagatom es a hossza megmarad. Azt tudom, hogy nagyon gyorsan no a hajam ugyhogy ha nemtetszene akkor hamar vissza tudnam noveszteni
2013. febr. 13. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
ez így igaz a fiúk a hosszú hajat szeretik. ne vágasd le megfogod bánni! 22/F
2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!