Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni diffúzoros...

Hol lehet kapni diffúzoros hajszárítót?

Figyelt kérdés
És lehetőleg nem olyan drágán...

2013. febr. 12. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez a fajta kellene:

[link]

Csak nagyon drága...tudtok valahol olcsóbban? És milyen üzletekben lehet kapni vagy csak neten rendelhetem meg? Esetleg van valakinek tapasztalata, tényleg olyan jó, ahogy írják?

2013. ápr. 13. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem egy mezei diffúzoros hajszárítót szúrtál ki magadnak, hanem egy profi fodrászosat. az ilyen drága lesz aranyom... gyűjts rá, ha ennyire kell. bóvli gagyit, ami nem kell csak pótolni akarod az áhított darabot - felesleges.
2013. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Reméltem, h valahol esetleg olcsóbban hozzájuthatok... :(

Igazából annyira nem értek ezekhez..

Ha a hajamat hagyom magától megszáradni, akkor a hullámos és a göndör között van. Alul göndörebb. És elég vékonyszálú, azért is szeretném göndöríteni, úgy dúsabbnak néz ki.

Megtudnád mondani, hogy max. 15 ezer Ft-ért melyiket lenne érdemes megvennem? Neked van? És milyen, bevált?

Már nagyon szeretnék egyet! Olcsóbbakat azért nem szeretnék venni, mert félek, h nem jók, és nem is tartósak. 15 ezernél több péznem pedig nem lesz rá, inkább szeretnék egy jobbat, mint 3 rosszabbat...csak nem értek hozzá, hogy melyik az, amelyik tényleg minőségi és használ is...és ezt ár alapján sajnos nem mindig lehet megmondani...tudsz segíteni?

2013. ápr. 22. 12:33
 4/4 A kérdező kommentje:
A videók miatt tetszett meg annyira ez a hajszárító, de másik is megfelel, ha jó...ajándékba kaptam volna, de túl drága...azt mondták, h max 15 ezerig.
2013. ápr. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!