Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam még rövidebbre, vagy...

Vágassam még rövidebbre, vagy növesszem meg?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő: én egy teljesen elmeroggyant ember vagyok, ha hajról van szó. pontosan 2 évvel ezelőtt le lett vágatva rövidre (tényleg rövidre, átlag 3 centi volt a hossza) a hajam, de miután nem tetszett, nehezen lehetett kezelni, kitaláltam, hogy megnövesztem. idén október 19.én már a lapocka alá ért, de miután meguntam levágattam. jelenleg a féloldalas bubira hajaz, jobb oldalon majdnem vállig ér, a bal oldalam ki van borotválva, hátul pedig ferdére van vágva. mivel ez csak behullámosítva néz ki jól a reggeleimből kb egy órát vesz el, hogy valahogyan kinézzen a fejem, mellesleg jön egy enyhébb fuvallat és volt frizura, nincs frizura. feltételezem, az sem tesz neki túl jót, hogy állandóan úszik a lakkban.

tehát, most ott tartok, hogy vagy megnövesztem (rettentő gyorsan nő a hajam, havi 2-3cm) vagy egészen rövidre vágatom. a rövidre vágás alatt valami olyasmire gondoltam, mint Rihanna rövid punk hajai, mert stílusilag az passzolna mindenemhez.

szerintetek?



2013. febr. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből nehezen lehet kimászni .. Én azt javaslom menj el fodrászhoz és kérdezd meg , hogy ő ezzel mit csinálna mint szakember :) Amúgy én azt javaslom , hogy a felnyiratott oldalon növezd meg , vagy addig póthaj és nem kell túl hosszúra ... említetted Rihannát szerintem valami ilyesmi állna neked jól.. Elmondásod szerint :)


[link]


[link]


vagy:


[link]


[link] remélem tudtam segíteni :)

2013. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm! :)

bár a felnyírt részét imádom, szóval azért lenne érdekes ez a rövidebbre vágás, vagy megnövesztés, mert nekem nincs türelmem minden reggel megmosni és spirálozni és utána még tupírozni, meg lakkozni..

másik meg az, hogy nyaranta dolgozom, mindenképpen kel valami, ami nem potyog állandóan az arcomba.

valószínűleg a fodrász lesz a megoldás.

köszönöm :D

2013. febr. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!