Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajegyenesítést vennék a...

Ha hajegyenesítést vennék a barátnőmnek örülne?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy befizetem egy ilyen tartós hajegyenesítésre, mert régebben sokat mondogatta, de ez nem lesz neki fura? Úgy értem, lehet, hogy inkább virágot vár, vagy hogy vacsorázni vigyem, de lehet, hogy ennek örülne jobban, lányok, szerintetek? Ezt találtam ami viszonylag olcsó, de nem tudom jó-e:

[link]



2013. febr. 13. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Nagy vágyam, hogy egyszer kipróbáljam, csak nincs zsém:D
2013. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd. Ha valóban nagyon vágyik egy ilyenre, akkor biztos, hogy örülne neki. Tulajdonképpen a virág meg a vacsora olyan dolgok, amiket az ember bármikor kaphat. Lesz most pl Valentin nap, arra kaphat virágot, de szülinapra szerintem simán jó egy ilyen. Esetleg jobb is, mert én pl lány létemre nem szeretek virágot kapni, legalábbis nem túl gyakran. Ez egy olyan dolog, hogy szép szép 2 napig ,aztán úgyis megy a kukába. Sokkal többre értékelem azt, ha valaki kreatív szinten ad ajándékot. A tied meg ráadásul olyan, amiről látszik, hogy odafigyelsz rá. Tehát most egy vacsora szerintem tipikusan olyan, amikor az embernek semmi ötlete sincsen és akkor ez egy mentőöv.
2013. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ötlet jò, de kérdés a minőség. szerintem keress olyat, ahol brazil cacau termékeket hasznàlnak.az garantàltan megbízhatò mârka, a többi a fodàszon mùlik.
2013. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban örülne neki, mint a virágnak! Nővérem pont ezzel a Lisap egyenesitővel csináltatta meg a haját, és valóban tartós, már két hónapja egyenes a haja és csak hajmosás után szokta kivasalni. Tökre irigykedek, mert nekem meg anyuék nem engedik, mert hogy még nem vagyok 16. :(
2013. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom ,de 10.000 ft elég olcsó szerintem olyat keress ami rendes keratinos hajkiegyenesítés nekem 20.000 ft volt és fél éve egyenes és nem vasaltam azóta sem.Mindenképpen jobban örülnék mint egy vaacsinak meg virágnak..
2013. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ennek sokkal jobban örülnék, mint a virágnak meg a vacsinak :)
2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kreatív ötlet :) De én azért örülnék egy szál virágnak is a helyében, úgy az igazi :$ :)
2013. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper lesz ha tényleg erre vágyik :)
2013. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!