Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnövesszem a hajam?

Megnövesszem a hajam?

Figyelt kérdés

1,5 éve levágattam a hajamat rövidre.

Nagyon kényelmes, mindenki azt mondja, hogy jól áll.


Eredetileg hullámos hajam van, nagyon sűrű, nem tudtam kezelni.


Viszont újra gondolkodom azon, hogy megnövesztem.

Most így, hogy rövid úgy tűnik mintha szögegyenes hajam lenne. De amint hosszabb lesz egy kicsit, megjelennek a kis hullámok.


Mindig összekötve hordtam a hajam.. Félek, hogy megint nem tudnám kezelni. Bár már nem szeretnék derékig érő hajat, max. csak vállig.

Így, hogy hullámos, elég macerás lenne visszanöveszteni..

Olyan bután nézne ki addig. Sehogy sem állna.


Ajj, nem tudom..


17/l



2013. febr. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd növeszdd meg,de az sem gond ha hagyod így,hiszen azt mondtad másoknak is tetszik. Ha mégis a növesztés mellett döntessz formázdd addig amég nő.
2013. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vekonyszalu, lelapulo, szögegyenes hajam volt, sose tudtam vele mit kezdeni. Aztan mar lassan 5 eve levagattam egesz rövidre. Imadtam, mindenki azt mondta, h jol all. Szerettem is, egyszerü is volt, de most megis növesztem, mert ujra hosszu hajat akarok.

Nem könnyü. Föleg az a resz volt nehez, mikor a kocolashoz mar hosszu volt, de minden mashoz meg rövid... Most felül mar lassan 10 centi, hatul fel van nyirva. Igy legalabb an valami formaja...

A lenyeg annyi, hogy igazabol sokszor elkezdtem növeszteni, de aztan mindig hirtelen felindulasbol visszavagtam. De most kitarto vagyok. Sztem nalad is el fog jönni az a pont, amikor amr nem erdekel, h nem nagyon lehet a felhosszuval mit kezdeni, akkor is megvarod, mig megnö. :)

Probald meg növeszteni, es ha meg nincs eleg türelmed, max visszavagod. :)

22L

2013. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló hajam van mint neked: drótszálú szinte olyan vastag, rengetek, és kicsit hullámos ami persze sehogy sem áll ha nem vasalom ki vagy valami....szerintem növeszd meg, de közbe járj fodrászhoz és ritkíttasd a hajad úgy könnyebb lesz kezelni :)
2013. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!