Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartós a dauer?...

Mennyire tartós a dauer? Mennyire roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Vannak különböző típusú dauerek, amik különböző ideig tartanak? Vannak különböző csavaró méretek, amikkel más és más lesz a haj? El lehet aludni, kell vele foglalkozni reggelente? Ki lehet fésülni? És ha ki lehet fésülni, akkor hogy néz ki? Ha már nem tincses, hanem olyan össze-vissza... az hogy néz ki? Akármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok a dauerrel kapcsolatban, akármelyik kérdésre is válaszolsz, vagy egyéb véleményt teszel hozzá. Köszi. :)
2013. febr. 17. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Első kérdés: igen.

Második: igen.

Marmadik: igen

Negyedik: igen, de akkor hülyén néz ki, tehát nem ajánlatos

2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És úgy összességében szerinted jó a dauer vagy nem? Ha már van tapasztalatod, kicsit bővebben is megosztanád velem, földi halandóval? :) Köszi.
2013. febr. 17. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyban függ a hajtól: általában a jó tartású, nem teljesen egyenes hajban a legszebb. Mivel a vegyszer átalakítja a haj szerkezetét, nem lesz olyan a haj, mintha mi sem történt volna. Szárazabb lesz, néha sprőd és szalmakazal kinézetű...másképp kell vele bánni, mint azelőtt, ezt sajnos nem mindegyik fodrász mondja el a vendégének, aztán utána jön a hidegzuhany. A göndör hajjal teljesen másképp kell bánni, mint az egyenessel.

Fodrász vagyok, dauerolok is, bár inkább az idősebb korosztály szereti. Nekem is volt tini koromban, amikor nagy divat volt - hát egy kezemen meg tudom számolni, hányszor sikerült jól...

2013. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80-as években mindenki dauerolt, én is már 13 éves koromtól, mert gyenge zsírosodó hajam volt és akkor nem volt divat a lelapult frizu. Fiúk is jártak daureolni! Ha hajmosás után nem csavarod be, akkor olyasmi mint a négereknek, csak nem annyira kunkori. Ha becsavarod, (vagy akkoriban a besütés, beszárítás volt a divat), akkor úgy marad egy hétig, persze alváskor kicsit el lehet feküdni. Gyakorlatilag 10-15 évig daueroltattam 3-5 havonta, nem lett bajom tőle.
2013. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Váll alá érő hajamat daueroltattam január elején és még mindig szép. majdnem szögegyenes hajam van közepes vastagságú. Volumendauer a neve, ez nem roncsol annyira és a legnagyobb méretű csavarókkal készült. nem is ugrott fel hajam nagyon szóval nem lett bongyi.

Hajmosás után szabad fésülni amikor vizes. Ja és hajat is ritkábban mosok. Reggel csak behabozom és kész.

nem bántam meg, szerintem próbáld ki ezt a fajtát :)

2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 schwa ***** válasza:
és a fiuknál mi a véleméyetek szép választ kérek
2015. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 schwa ***** válasza:

válaszoljatok kiváncsi vagyok a véleményetekre

/ha lehet lányok irjatok/

2015. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!