Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasító sampon leszívatott...

Hamvasító sampon leszívatott hajra használ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az eredeti középszőke hajam sötétbarnára volt festve egy évig, ezt a festéket leszedettem róla, mert vissza szerettem volna kapni az eredeti hajszínem. Rezes vörös lett a végeredmény, amit befestett világosbarnána, majd egy hónap múlva ismét. Így már tűrhetőbb, de még mindig átüt a vöröses, sárgás csillogás, ami elég zavaró.:S Melírozáson gondolkodtam, de nem akarom tovább roncsolni. A hamvasító sampon használna az én vöröses sárgás hajszínemre? Köszi előre is
2013. febr. 17. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Na most akkor oszlassunk el pár tévhitet. A hamvasító sampon NEM világosít, mivel nem tartalmaz hidrogén peroxidot. A hatása abban rejlik, hogy az ősz és világos szőke hajon lilás pigment tartalmának köszönhetően ELFEDI (vagyis nem megszünteti) az ENYHÉN sárgás színeket. Vöröses hajon jobb esetben hatástalan, de erősebb pigmenteket tartalmazó samponoktól előfordulhat, hogy a vörös hajra rakódó kékeslila ZÖLDES hatást fog eredményezni. A te hajadra fölösleges ilyet tenni, használni nem fog, vagy csak csúnyább lesz. Két választásod van, ha meg akarod változtatni ezt a színt: vagy leszivatod megint, vagy egy-két árnyalattal sötétebbre fested.

Mást sajnos nemigen tehetsz.

Nekem hihetsz, fodrász vagyok!

2013. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!