Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes mitesszer eltávolító...

Érdemes mitesszer eltávolító tűt használni?

Figyelt kérdés

Használt már valaki ilyet? Ha igen, segített-e?

Erről lenne szó:

[link]



2013. febr. 18. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem láttam aminek tű van a végén. AMugy comedo kanálnak hívják a hurkos végűt. Én nem ajánlom laikusnak. Kézzel is szörnyű miket csinálnak maguknak egyesek. A comedo kanál meg a felét nem szedi ki még rendes előkészítés mellett sem. Pl fülben jól alkalmazható de arcon sok van amit nem szed ki. Olyan amihe tű kénr inkább egyzser használatos steril tű ajánlott, viszont saját maagdnak nem tudod ugy megszúrni mert e tükör nem ad pontos képet. Én kozmetikus avgyok magamnak mégsem tudom űgy megszúrni sokszor ahogy kéne, pedig naponta csinálom vendégeken.
2013. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos,mert mellészúrhatsz,így nagyobb seb keletkezhet a bőrben.
2013. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!