Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már Garnier...

Használtatok már Garnier Color Naturals 7-es festékét? Ha igen, milyen lett a végeredmény? Mint a képen vagy eltérő?

Figyelt kérdés

Nekem kb. ilyen színű most a hajam: [link]


(6-os sötétszőke)

Hogy fogná be a hajam?


Régen boltban kapható festékekkel házilag festettem a hajam, de egy ideje már fodrászra bízom. Ez a szín viszont nagyon tetszik nekem és nem tudom milyen lenne a végeredmény. Köszönöm a válaszokat előre!


2013. febr. 19. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak egy árnyalat világosítás kell arra képes jó esetben egy Garnier is, bár jobban járnál ha inkább fodrászkellékesben vennél festéket, 7-es mindből van, mivel alapszín. Jobb minőségűt kapsz sokkal fodrászkellékesben. És 9%-os oxit vegyél hozzá, a Garnierben nem biztos hogy az van. És színpalettát is nézz mielőtt festéket veszel, mert a dobozon a képen csak szerkesztett hajszín, nem valós.
2013. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2013. febr. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!