Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy leepiláljam az alkaromat mert szerinte akkor kétszer olyan erősen nő újra meg fekete lesz meg hogy az pihe nem szőr blabla de én látom hogy csúnya és a fiúk is azt mondják, hogy csúnya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta anya hogy "nem fog hozzámszólni" ha leepilálom.ésígy fúú efhjhwefbgfk:(
2013. febr. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Ez minek kellett a végére? efhjhwefbgfk:(

nyugodtam epiláld le,nem fog olyan erősen nőni.

2013. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
én is azt csinálom..volt h 2-3hónap után kezdett el újra nőni am. fekete a hajam..
2013. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
"fekete lesz" Tehát most világos a szőröd? Akkor minek akarod epilálni? Valóban semmi értelme nem lenne, csak szőrbenövések lesznek, kipattog, az aztán sokkal rondább lesz mint a pihe szőreid.
2013. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

ha valóban annyira csúnya, akkor nyugodtan epiláld le, nem fog tőle erősödni. max csak akkor fog zavarni, amikor nő vissza.

anyukád pedig jót szeretne neked, de az ő korában a szőr nem volt olyan nagy dolog mint most, ezért nem is értheti meg. ez az érzelmi zsarolás meg nem szép dolog, akkor se ha szülő

2013. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy eldobható borotvát és azzal szedd le, ha nem szólsz anyudnak, szerintem észre sem fogja venni. A karon lassabban nő, én már 20 éve borotválom, kb évi 4-szer, és nem lett vastagabb vagy sötétebb sem.
2013. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!