Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vehetnék Brasil Cacau...

Csitta82 kérdése:

Hol vehetnék Brasil Cacau keratinos hajegyenesítőt? Elsősorban a dunántulon keresek boltot!

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mindig fodrász csinálja. Szerintem a fodrászoknál érdeklődj. Magadnak szeretnéd megcsinálni?
2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátnöm meg tudja csinálni, ö fodrász. De külföldön élek és csak rövid idöre megyek haza, igy ugy gondoltam otthon szerezném be , mert itt elég drága.
2013. febr. 21. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy mennyibe kerülhet, de amikor először megcsináltattam, akkor kérdeztem a fodrászt, hogy mennyibe kerül a samponja, mert ugye tovább tart, ha azzal mosod, de azt mondta, hogy tök felesleges megvenni, mert nagyon drága, nem tudnám kihasználni. Mondta ezt úgy, hogy kereshetett volna rajta. Ezenkívül a neten sem találtam árakat.

Esetleg itt érdeklődj:

[link]

2013. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te sehol. Csak fodrász vehet, aki elvégzett egy speciális tanfolyamot. A kezdő készlet ára kb 140.000 forint....otthon nem tudod megcsinálni.
2013. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...ja, és, ha nem speciális samponnal mosod,akkor semmit nem ér az egész:)
2013. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sima samponnal mosom otthon és simán jó, kb. három hónapig. Ja és nagyon göndör hajam van. Viszont nem biztos, hogy a barátnőd meg tudja csinálni, mert ahogy az előttem szóló írta, tanfolyam kell hozzá. Nekem kb. vállig érő hajam van, és így kb. három óra, amíg készen van.
2013. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!