Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel tudnám a...

Milyen módszerrel tudnám a hajam májusig 5-10 centivel megnöveszteni?

Figyelt kérdés
Ricinusolaj nem vált be.Azon kívül?

2013. febr. 21. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Komolyan, mást nem nagyon tudsz csinálni, csak vársz. :)
2013. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2013. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 hónap alatt 10 centivel hosszabb nem lehet, az nagyon sok, meég akkor is ha gyorsan nő a hajad.

Esetleg az 5 cm belefér. Talán. Igyál minden nap 2-3 l. mentes ásványvizet, étkezz egészségesen, szedj valami vitamint a hajadra. Ha van türelmed, akkor maszírozd a fejbőröd minden nap. Ápold a hajad kívülröl is, hogy ne töredezzen.

2013. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Revalid (bár ez nem igazán a növekedésért felelős de nagyon jó..) Na meg Vichy Dercos.. Csodákra képes :) Elméletileg dúsítja a hajat de sokkal gyorsabban is nő tőle tapasztalatból mondom... :) viszont az ára eléggé húzós..
2013. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hajmosás után fújd be panthenollal, hagyd kicsit rajta, majd öblítsd le.
2013. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt alapból is nőhet 5 cm-t, nem kell semmi különös hozzá, csak ápold a végét hogy ne törjön le.
2013. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használj ricinus olaj pakolást! Rengeteget nő tőle, nézz utána a neten, vagy kérdezd meg a gyógyszertárban :))
2013. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hanyagold a hajvasalást és a szárítást! :) Nyáron amikor nem vasaltam a hajam nagyon sokat nőtt:)
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nem szoktam hajat vasalni és mint ahogy leírtam a ricinus olaj nem vált be mert nagyon eltört a hajam tőle és így még többet kellett levágni:/
2013. febr. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!