Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvőmre készülök és nagyon...

Esküvőmre készülök és nagyon fehér a bőröm, emiatt 3-4 alkalommal beszeretnék feküdni a szoláriumba. Egy akadálya van hogy 3 hónapos terhes leszek. Mit tegyek? A barnító krémek megfogják a ruhát.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Maradj úgy,ahogy vagy.A szoláriumozás még akkor is káros ( bőrrákot okoz),ha nem vagy terhes.Attól még szép menyasszony leszel.
2009. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A férjed úgy szeret, ahogy vagy! Szerintem felesleges befeküdnöd vagy bekenned magad, a krémektől néha sárgás, foltos lesz az ember, s nem egyenletes barna. De hogyha a krémet fogod használni mindig moss kezet utána! Mindig este használd, így nem fogja meg a ruháid.
2009. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is maradj inkább olyan, amilyen vagy. Egész biztos, hogy íg yis nagyon szép leszel. Ruhát választottál már? Mert ha még nem, akkor majd annak tudatában válassz, hogy fehér marad a bőröd.

Én nem vagyok szoli ellenes, ritkán én is elmentem, de babavárás alatt véletlenül sem szoliznék, pláne nem az első 3 hónapban (de utána se).

1 szó mint 100, a fehér(ebb) bőrű nők is nagyon szépek.

Az esküvő és a pici baba úgyis még plusz szépséget fog adni, mivel negyon nagyon boldog leszel aznap :-))

2009. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

vanolyan barnítás most, ami nem szoli, hanem ilyen "festéket" spriccel rád és nemfogja be a bőröd. de nemtudom a nevét...jade, megvan: [link]

sztem ezt használhatják terhesek is. és valóban szebb egy barnább bőr az esküvői ruha alatt sztem, mint a ruhával egyező színű bőr.

2009. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos itt Miskolcon még nincs ilyen stúdió.Nem hiszem hogy 2-3 alkalom 10percre olyan veszélyes lenne.Vagy igen?
2009. szept. 9. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Kérdés:

Szabad-e várandósan szoláriumozni? Valahol a neten olvastam hogy napozásnál célszerű a hasat letakarni, mert káros lehet a magzatra nézve, ha a naptól/szol-tól felmelegszik a magzatvíz.

Válasz:

Egyszerű a válasz: a terhességnek a szolárium semmit nem árt.

Érdekes a kérdése a magzatvíz felmelegedéséről. Ez ellen azonban nem úgy kell védekezni, hogy napozáskor letakarja a hasát. A lényeges a testhőmérséklet alakulása. Tehát inkább arra kell vigyázni, hogy ne túl sokáig legyen a napon, illetve pl. ne üljön forró fürdőbe. Napozáskor

a has letakarásának nincs jelentősége, a magzatvíz hőmérséklete a testfolyadékok hőmérsékletével együtt változik.

Dr. Ács Nándor

2009. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Várandósan használhatom-e a szoláriumot?

Igen, használhatja. Normális módon zajló terhesség alatt semmilyen korlátozásra nincs szükség. A terhesség előrehaladtával azonban, próbálja elkerülni a szervezetére gyakorolt általános stressz-hatásokat, mint pl.: túlzott napozás (ha kétségei vannak, kérjen orvosi tanácsot)

2009. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!