Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám feldobni a...

Hogyan tudnám feldobni a hajam? Van valami jó frizurás oldal, ahol megmutatják mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő enyhén hullámos barna hajam van, a frufrum most növesztem, már állig ér, eddig oldal frufrum volt de nem jött be. Állandóan kiengedve, a frufrum hátracsatolva, vagy copfba van a hajam. A fonással is próbálkoztam, de nem megy :(

Be szeretném göndöríteni, de nemtudom melyik jobb, a hajcsavarók vagy a hajcsavarósgépek. (remélem tudjátok mire gondolok).


2009. szept. 9. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem az a kedvenc frizurám amikor hosszú a haj(egyenes vagy csak hullámos) és tömött, teljes a frufru, sajnos az én hajam ehhez túl göndör és pocsékul áll nekem a frufru XD

Göndörítésre használj erre való sampont, vagy csavard be a hajad sűrűségétől függőn egy vagy két kontyba enyhén vizesen, és hagyd úgy éjszakára. Ez legalább természetes megoldás és nem használtál vegyszert.

Én szeretem úgy összefogni a hajam hogy elölről két tincset hátraveszek és összefogom. Amikor már nem oylan szép akkor egész furi kontyokat csinálok, pedig csak annyi hogy több ágba csavarom és tekergetem.

Aztán javaslom még azt hogy a halántékodnál két oldalt befonod parkettába de csak 4-5 fonatnyit vagy csak 3at és utána csattal megtűzöd, ez lehet asszimetrikus is.

Több nem jut most eszembe, remélem tudtam segíteni :D.

2009. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!