Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló arckrémet lehet...

Hidratáló arckrémet lehet szemkörnyékre is kenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ráírva, hogy "vigye fel a szemkörnyék kihagyásával", akkor lehet.

Amelyikre rá van írva, hogy ne azt tényleg ne használd szemkörnyékre, mert -legalábbis én- iszonyatosan bekönnyezek tőle.

2013. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! erre nincs ráírva, de olvastam valahol hogy nem ajánlatos szemkörnyékre kenni a hidratáló krémet, mert ott más a bőr de eddig nem lett tőle semmi baja pedig oda is szoktam kenni
2013. febr. 22. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

A szemkörnyéken vékonyabb és érzékenyebb a bőr, ezért szoktak külön szemkörnyékápolót használni, mert azok elvileg táplálóbbak, mint a sima arckrémek.

De nem hiszem, hogy a hidratálókrém ártana a szemkörnyéken lévő bőrnek.

2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott,mert túl nehéz a szemre.egy szemgél tökéletes a szemre.
2013. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy könnyű hidratálót használok, ebből szoktam a szemem környékére is kenni. Ugyanabból a fajtából megvettem a szemkörnyékápolót is, de ha sietek nem szoktam még azzal is vacakolni. Semmi bajom nem szokott tőle lenni. Ugyanabból a márkából vannak (L'Oreal Triple Active), az arckrém kicsit géles állagú, könnyed, a szemkörnyékápoló meg inkább nehéz és zsíros. Úgyhogy nem lehet kijelenteni, hogy az arckrém túl nehéz szemre, mert itt pont fordítva van, és szerintem így is a jó.
2013. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények de köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!