Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő gyorsabban a haj?

Mitől nő gyorsabban a haj?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam hogy egyes ételektől (mármint a benne lévő anyagoktól) hamarabb megnő a haj ! Ez igaz ? És ha igen akkor melyik ételektől ?
2008. jún. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Az igaz hogy a B vitaminokat tartalmazó ételektől erősebb lesz a hajad meg minden de nem nő gyorsabban.Ha sűrűn levágod a végeit akkor gyorsabban fog nőlni.
2008. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elöttem szólóval de én úgy tudom, hogy a kávéban lévő csersav serkenti gyorsabb növekedésr a hajat.


1 evőkanál vizet keverj össze kávéval, úgy hogy sűrű massza legyen, majd ezt vidd fel a benedvesített fejbőrödre, hagyd rajta 30-60 percet majd sampon nélkül mosd le. Ezt heti egyszer csináld meg...

2008. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Gyorsabban nem tudom mitől nő a haj de szerintem ez genetikai kérdés. De hogy mitől lesz szép selymes azt tudom :)

Citrom es tojás

2008. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is hasznaltam a citromot a hajam szepitese erdekeben, viszont negativ hatast valtott ki, mivel kivekonyitotta a hajszalaimat...ugyhogy, nem javaslom a hasznalatat.:)
2011. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!