Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hővédők mégis hogyan védik a...

Hővédők mégis hogyan védik a hajat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek más az összetevője, mégis védik a hajat állítólag. De egyszerűen nem értem, hogy ez folyadék hogy tudja védeni a hajam...mintha csak beleégetnék valamit. Még nem használtam, csak most szereztem be egyet. Hogyan használjátok? Vizesen szárítás előtt vagy vasalás előtt száraz hajra? Tincsenként fújjátok be vagy az egészet egyszerre....bár akkor gondolom nem éri mindenhol.
2013. febr. 24. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor, hogy használtam anno. De már nem érdekel, mert oltári nagy különbséget nem vettem észre, pedig a legolcsóbbtól, a professzionális sz*rokig mindegyik kipróbáltam.
2013. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!