Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogy a nőknél nem...

Az igaz, hogy a nőknél nem lesz olyan tartós hajszínük ha menstruáció alatt festetik be a hajukat?

Figyelt kérdés
a 4-5. napon már lehet?

2013. febr. 24. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Csak akkor festesd, ha már elmúlt,közvetlenül előtte sem a legjobb.
2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ez miért lenne/van így?
2013. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Az okát nem tudom, de a fodrászok is mondták már.Mindig megkérdezik általában, mert akkor nem festenek...
2013. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam eddig még nem volt gond ebből, hogy éppen menstruáltam festés alatt.
2013. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

A hajfestés eredményét ilyesmi nem befolyásolja, ez is csak ilyen tévhit.

A haj az egy halott rész, nincs hatással rá a menstruációd... max a hajhagymákra van, de azt meg nem fested.

2013. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, nekem szinte mindig a piros napokra esik a hajfestésem, és semmi problémám nem származik ebből.

Valaki kitalálta ezt a sok hajas sületlenséget, aztán már úgy hirdetik, mint törvényt.

2013. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem hittem el mikor ezt hallottam, aztán úgy esett a festés, hogy éppen megvolt és be sem fogta a festék ):
2013. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 24. 18:06
 9/10 A kérdező kommentje:
és ha közvetlenül utána festetem akkor legalább biztosan befogja a hajam?
2013. febr. 24. 18:08
 10/10 anonim válasza:

nem mai kérdés,de mivel nekem ezzel igen friss(mai) tapasztalatom van,leirom :)

Soha nem volt gond nekem ha épp mensikor festettem be a hajam,ugyanúgy megfogta.Én is hallottam előtte egyébként hogy van akinél más szinű lesz,vagy be sem fogja,anyum pont ilyen,neki olyankor nem fogja be.

Én ma befestettem a hajam,sötétbarna volt,de már nagyon le volt kopva,sötétbarna festéket vettem(máskor is vettem már ugyanezt),befestettem,megszáritottam..stb,és mikor tükörbe néztem a fénynél,azt hittem rosszul leszek,LILA lett a hajam!!Lilás,őszes...nagggyon durva....mire rájöttem,hogy csakis a menstruációnak lehet ehhez köze,hiába máskor nem volt gond,de épp ma jött meg,úgyhogy igy fogta be nekem,vagyis "szép"lila hajam lett... megvárom még elmúlik,és veszek egy másikat,befestem megint,remélem minden jó lesz... :)

2013. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!