Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van annyi piros folt és...

Miért van annyi piros folt és pattanás az arcomon?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok elvileg még normális, de soha nem voltak ilyen csúnya pattanásos foltjaim és úgy nézett ki, hogy elmúltak, erre ahogy jött a rossz idő teljesen elcsúfította az arcom.

Mit tudnék velük csinálni, mert már nagyon zavarnak! Drága, haszontalan kozmetikumokra nem költök.

Előre is köszi.


2013. febr. 24. 16:57
 1/2 sztrecskó ***** válasza:
Amikor nekem ez elkezdődött, nagyon egyszerűen oldottuk meg. Rendszeresen mosd meg az arcod, napi 2-3x is akár, szappanos vízzel. Ezenkívül használj bármilyen alkoholos fertőtlenítőt. Nálunk pl. otthon annyi pálinka van, és nem iszunk ennyit, úgyhogy a mai napig az egész család ezt használja arctonik helyett. Sokkal hatásosabb, és nincs is benne semmi természetellenes cucc. Azzal viszont vigyázni kell, nehogy kiszárítsa az arcod, napi 2-nél többször nem szabad használni. És ha kiszárad mégis az arcod, feltétlenül kend be! Ha nem akarsz arckrémre költeni, sima testápoló vagy Nivea kézkrém is megteszi.
2013. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem ilyen sz@r kombinált bőröm van , tehát egyben száraz is és elég nehéz vele, de valahogy megoldom. Remélem segíteni fog rajta a rendszeres tonikozás köszi :)
2013. febr. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!