Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mivel kenjem az 5...

Segítség! Mivel kenjem az 5 éves lányom kézfejét? Pillanatok alatt úgy kiszárad, hogy szinte kisebesedik.

Figyelt kérdés
Hófehér, kényes bőre van. Próbáltam a Nivea krémet, de csak akkor volt jó, amikor szó szerint folyamatosan kentem, napi nyolcszor-tízszer, de ezt nem lehet mindig megtenni, arról nem is beszélve, hogy nem játszhat normálisan a bekent kezével :(
2013. febr. 25. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász által felírt gyógyszertári krémmel.
2013. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Weleda krémeket próbáld, van kifejezetten gyerekeknek is. Nagyon jó, hamar helyrehozza a bőrt. :)
2013. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A doki által felírt krémet a falra is kenhettem volna, pont annyit ért.
2013. febr. 25. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Sanatopic - jobban bevált, mint amit a bőrgyógyász felírt

[link]

2013. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

figyelj, szerintem járj végig vele több orvost is, ez így nem állapot. vidd magán bőrgyógyászhoz - nem tudom milyenek az anyagi körülményeitek, de ilyenre azért érdemes összespórolni.. kérj beutalót laborba (vér, vizelet), hátha valami vitamin hiány.

jobbulást!

2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

szia!

FINOMÍTATLAN shea vajat ajánlom! Ne használj bolti vagy gyógyszertári vegyszereket.

A lényeg hogy finomítatlan legyen!!

2013. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A finomítatlan (!) sheavaj az ekcémámra semmit nem ért.

A borzasztó vegyszertől (Sanatopic) elmúlt minden panaszom.

A kezemen is. Ugyanolyan volt, mint a kérdező lányáé.

2013. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lipobase krém,gyógyszertárba tudsz venni igazi zsíros erős krém 1000 ft 2 hétre elég páromnak akinek szintén télen rettentően kiszáradt,véres,piros a keze.

Egyedül ez a krém segített rajta,próbáltuk mi is a neutrogenat,niveat,shea vajat,csak ez segített.

2013. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah és igen neki is kevertek ki a gyógyszertárba krémet recept alapján,de semmit se ért azt sem.
2013. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bemész a gyógyszertárba és veszel folyékony glicerint, az van a teszápolókban is.
2013. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!