Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a vasalt haj már nem...

Ha a vasalt haj már nem divat, akkor mégis miért van még mindig olyan sok lánynak szopott gombóc feje?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert talán nem érdekli őket a divat?
2013. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy még mindig az a menő. Vagy nem merik kipróbálni a nem-vasalt hajat. Vagy megszokták, hogy minden egyes reggel délben és este kivasalják a hajukat.
2013. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán, mert ők azt szeretik és nagy ívben lesz*rják mi a divat?

Én pl. sosem vasalom a hajam, mégis szögegyenes és mindenki azt hiszi, hogy minden reggel kiegyenesítem. Úgyhogy emiatt én minden reggel begöndörítem. :D

2013. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelné őket a divat, akkor nem kezdték volna el vasalni a hajukat...
2013. febr. 27. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk az tényleg gáz hogy mióta divat lett a hajvasalás azóta szinte minden héten megkapom hogy minek vasalom a hajam, szebb lenne a természetes.... hozzátenném hogy sose vasaltam a hajam, alapból egyenes. De persze ez a lehetőség már meg sem fordul az emberek fejében, csak azt nézik kibe miért kössenek bele.

Szóval mindenki foglalkozzon már magával... vasalja aki akarja, ne vasalja aki nem akarja... mit számít ez??

2013. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
még mindig divat...de biztos szebbek azok a lányok,nálad..szívás
2013. febr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sosem vasaltam, viszont még a régi azúr hideg dauert is kidobja egy hét alatt, bocsi, hogy nem vagyok vele divatos :D amúgy meg magasról tojok rá, hogy olyan egyenes a hajam, mint a szög.
2013. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Nekem is szögegyenes hajam van, az enyémet sem lehet göndöríteni, dauerolva is volt, de még az sem fogta be. De már megszoktam, hogy ilyen. És pont ezért tettem fel a kérdést egyébként. Mert most voltam fodrásznál és megkaptam tőle, hogy ne vasaljam annyit a hajam, mert már nem is divatos ez a szopott gombóc fej. Hát meg is mondtam neki, hogy egyrészt nem vasalom, soha nem is volt vasalóm, másrészt úgy látszik ez rajta kívül sok embert nem érdekel.
2013. febr. 27. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
csak az a szomorú, amit az egyik válaszoló is írt: még annak is a fejéhez vágják, hogy divatk*rva meg hogy minek vasalja, akinek alapból olyan. én is ilyen vagyok.
2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem pl muszaj vasalnom a hajammert afro hajam van es kulomben ugy neznek ki whoopie goldberg a 8o-as evekben.

de miutan kivasalom sokszor begondoritem.

enis mindig megkapom h ne vasaljam mert az eredeti hajam hu dejo de arra senkise gondol h ha nincs kiszaritv meg kivasalva kb 2 orankent at kell fesulnom mert ha nem osszeall az egesz. reggelente van h fel orat fesulkodok mert osszerasztasodik. ennyit errol.

2013. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!