Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illene hozzám?...

Milyen hajszín illene hozzám? Barna szemem, barna, hosszú hajam van.

Figyelt kérdés
Barna szemem, barna hajam van. Legnagyobb problémám hogy nagy állam van.(nem szeretném kiemelni még az államat is) Hosszú a hajam és nem tudom hogy milyen hajszin illene hozzám.. Szerintetek?

2013. febr. 28. 08:42
 1/3 Benyovszky Oszkár válasza:
bőrtipus fűggő is, de egy hűvösszőke tuti nyerő, ha világosabb a bőröd
2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem vagyok sápadt fehér és nem vagyok az a barna arcú.. inkább a kettő között vagyok.. a világosabbnál egy picit barnább az arcom (de mondom nem az az igazi barna) szóval a kettő között, de azt elkell mondanom hogy sokszor piros az arcom(nem tom miért)

na ehhez milyen hajszin illik? pls segits

2013. febr. 28. 15:28
 3/3 nikk22 ***** válasza:

Ha pirosodásra hajlamos az arcod, akkor mindenképpen hideg, hamvas árnyalatot válassz. Világosabbat szeretnél, vagy sotétebbet? A sötét haj jobban kontúrozza az arcot, tehát ha szertnéd elterelni a figyelmet az álladról, akkor szerintem világosabbat válassz. Szerintem ezek szépek: [link]


[link]


[link]

2013. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!