Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőrre mit ajánlotok?

Narancsbőrre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves leszek jövőhónapba,lány vagyok.több mint 20 kilót fogytam fél év alatt! 154 cm voltam és 74 kiló..lefogytam 52re de nagyon drasztikusan,2 napig nemettem semmit,harmadnap egyszer,2 napig megint semmi harmadnap egyszer..most vagyok 57 kiló és ugyanúgy 154 cm 2 éve nem nőttem egy centit se :D na mindegy nem ez a lényeg.az oldalam és a combom eléggé narancsbőrös,és nyárra szeretném eltüntetni..tudtok valamilyen krémet ajánlani???
2013. febr. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

-sok folyadék

-torna, futás

-erős masszírozás

-sok gyümölcs, zöldség

-kevés olajos, zsíros étel

-fehér liszt, fehér cukor kerülése

-rizs barna rizsre, a só tengeri sóra való kiváltása


Pont ma szedte össze nekünk a fontosabbakat a tesitanár :D

2013. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ettől elmúlik a narancsbőr? :D
2013. febr. 28. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
én még javasolnám a hideg-meleg váltózuhanyt és közben alulról felfelé haladva luffa szivaccsal dörzsöld a bőröd, ill. sportolás előtt tekerd be a combod folpakkal.
2013. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

továbbá kerüld az összes mesterséges ételt, levespor, gumicukor, nyalóka, kóla, stb.

a narancsbőr a nevétől függetlenül nem bőrhiba, hanem a helytelen táplálkozás okozza! még a szauna és az egyéb izzasztó dolgok segítenek.


egyébként meg teljesen felesleges olyas valakinek az egészséges táplálkozást és életmódot javasolni (mint a sok folyadék, mozgás, friss zöldség-gyümölcs és a káros dolgok elhagyása) aki már gyerekkorában 20 kiló túlsúllyal küzd, amit úgy győz le, hogy nem eszik. az a legegészségtelenebb dolog, csak gratulálni tudok hozzá és a szüleidnek, hogy hagyták! ugyanis ha megvonod a táplálékot, a szervezeted azt ínséges körülménynek fogja fel, tehát legközelebb amikor újra táplálékoz juttatod azt úgy ahogy van elraktározza. ezzel elintézted, hogy a későbbiekben is nehéz legyen majd fogyókúráznod, ugyanis ha kevesebb kalóriát is viszel be, azt mind felhasználja majd a szervezeted!

2013. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak ugy mondom hogy 10 evesen sulyos beteg voltam..azert hiztam meg..es probaltam elotte fogyokirazni (orvos javaslatara!) ahogy az orvos mondta..de nem ment,es elhataroztam hogy vagy igy vagy ugy de lefogyok nem maradok hajpacni..es amit en elhatarozok az ugy is lesz barki mondhat barmit,ez mindig is igy volt. 2-3 napig nemvolt etvagyam es ebben a par napban fogytam, es ezt eszrevettem/vettek..akkor jutott eszembe ez az egesz..es igy tudtam csak lefogyni..anniyra birom amikor ugy itelkeznek hogy azt sem tudjak mi volt..de mindegy mar megszoktam :) amugy koszonom az elso reszben valo valaszod.
2013. febr. 28. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked tuti, h narancsbőröd van? Narancsbőr az ember oldalán nem keletkezik, az a stria. Válaszolnál légyszi?
2013. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] én ezt ajánlanám. akinek van ideje nézze át :) már egy éve így táplálkozom. másnak nem nagyon szoktam mondani mert mindenki szerint baromság, viszont nekem bevált;) persze nagyon nagy önmegtartóztatás kell hozzá, kitartás, és akarat erő. de mióta így táplálkozom nem voltam beteg, elmúlt az ekcémám, és a pattanásaim száma is jóval lecsökkent./még csak 15 vagyok kamasz. szóval a pattanásaim teljes mértékben ezért nem múltak még el. de már alig van/
2013. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazán figyelemre méltó a kitartásod 15 évesen! Én is paleózok, idősebb vagyok nálad, de én még mindig néha bűnbe esek... :S És akkor jönnek a pattanások...
2013. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!