Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! . Először Garnierrel,...

Fontos! . Először Garnierrel, majd Palette XXL jégszőkével volt befestve a hajam. De az egész (derékig érő) picit sárgás, pedig használok hamvasító sampont. Milyen lesz a hajszínem, ha ezzel a festékkel festem most be? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Rákenem a lenőtt részekre...de utána az egészre is felvihetem, vagy azt nem szabad? Tönkreteszi a hajam?

Nem hiszem, hogy érthető vagyok... :D

Szóval: ezzel a festékkel az egész hajamat befesthetem, hogy eltűnjön a narancssárgás hatás?

:)

Köszi a válaszokat, előre is!! :)


2009. szept. 11. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom ..nekem nem is jön be a palette festékek..csak l'oréal jön be nekem,mert azok szép színt add..
2009. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

De hogyha az egész hajamra felkenem a festéket, az nagy baj?

Légyszi válaszolj erre a kérdésemre!:)

Holnap kerül sor a festésre, ez fontos...

2009. szept. 11. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire károsodott a hajad az előző festések alapján. Milyen volt mielött bekented a Garnierrel? Mer nekem a Palette jégszőkétől nagyon szép hamvas... De am. sztem nyugodtan rákenheted, a késöbbiekben majd gyakrabban használj hajpakolást. :)
2009. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* Mert :)
2009. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Minden mosásnál használok hajpakolást (Gliss Kur vagy Elséve) és házi pakolást is. :)

Hát remélem nem fogja tönkretenni nagyon a hajamat, ha az egész hajhosszon használni fogom. Igaz?

És remélem jó lesz ez a szín. :)

2009. szept. 11. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja. :)
2009. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem mellőzd a Palette festékeket, mert nagyon rosszak. Az anyukám 20 éve szőke és bekentem vele a tövét neki és tiszta sebes lett a fejbőre. Nem allergiás rá. Meg ellenzem a bolti festékeket, mert nagyon hamar lekopnak és rendkívül károsítják a hajszerkezetet. Ajánlom a kellékes boltokban árusítottakat, mert olcsóbb is és nagyon szép színek. A szőke egyébként is kényes, a sárga színt pedig bolti festékekkel nem tudod eltüntetni és a hamvasítóval sem. (fodrász vagyok)
2010. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk fodrászkellékes, sajnos... :)
2010. ápr. 26. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, kérdésedre válaszolva, az a palette hamvas szőke jól hamvasít!!!!

Attól nem lesz sárga az amúgy is már szőke hajad!


26.L

2010. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajna ettől is sárga lett a töve :((
2010. ápr. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!