Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted mennyit érne? (Képpel)

Szerinted mennyit érne? (Képpel)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem jó szögből készítettem a fotót, de szerintetek mennyit érne a hajam, ha eladnám?

[link]



2013. márc. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Talán egy szaküzletben vagy parókásnál kéne megkérdezned. Itt nem hiszem, hogy bárki is értene hozzá.

Egyébként kicsit sokkoló, hogy olyan Világban élünk, ahol az emberek a testükkel, hajukkal, szerveikkel kereskednek. Ez az én szerény meglátásom.

2013. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég száraznak látszik a hajad (de lehet, hogy csak a kép miatt), ez mindenképp levon az értékéből.

A haj súlya alapján szoktak árat mondani, de szerintem olyan 10.000 Ft-ot kapnál érte.

A legtöbb helyen csak úgy veszik be a hajat, ha ott helyben vágatod le.

2013. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10.000 ft-ot?

Azt hittem többet ér, ha ennyit kapok érte, meddig vágják le? Hátközépig? Vállig? Amúgy a fenekem alá ér.

2013. márc. 3. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum 40 centit le kell vágatnod ahhoz, hogy megvegyék, mert rövidebbel nem tudnak mit kezdeni.


Mint írtam, ezt súlyra mérik, meg van adva, hogy hány dkg hajat mennyiért vesznek meg, és mivel neked nem túl dús a hajad, ezért súlyra sem lehet valami sok. Emellett minőségileg sem tűnik a legjobbnak, ezért írtam 10.000-et.


De az lenne a legjobb ha egy hajhosszabbítással foglalkozó fodrászt kérdeznél meg ezzel kapcsolatban, ő konkrét árat tud Neked mondani.

2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakembert kéne megkérdezni, szerintem tuti találnál neten olyan emailcímet, akik foglalkoznak ilyennel, és ha küldesz nekik jobb képeket meg tudják saccolni. A vége elég vékonynak tűnik, meg amúgy sem túl dús, úgyhogy túl sokat nem adnának érte szerintem. Annyira nem is hosszú, nyilván a végét nem tudnák rendesen felhasználni, így tippre szerintem vállig le kéne vágni, csak úgy vennék meg.
2013. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!