Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya kipattogzás borotválkoz...

Csúnya kipattogzás borotválkozás után? Help

Figyelt kérdés

Intim borotválás után csúnyán ki szoktam pattogni.

Neogranormonnal kenem mindig borizás után de nem jó:/

pici piros pattik jelennek meg,van hogy fájnak,és sokszor benő a szőr.Mit csináljak?Milyen borotvát használjak(márka,pontos név)? esetleg van olyan borotva ami kifejezetten intim területekre van?milyen borotva habot,vagy zselét?mivel kenjem a szörbenövés és a kipattogzás ellen?

gyantáztatni nincs pénzem 3 hetente több ezerért,na meg igazából nem élek még szexuális életet,csak engem zavar a szőr,magam miatt borotválom.

nagyon érzékeny a bőröm sajnos:/

előre is köszi a normális válaszokat:)

15/L



2013. márc. 3. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy csak a bikinivonalat gyantázod magadnak. Ez így olcsó és annyira nem is vészes :)
2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet és már nagyon sok mindent kipróbáltam rá és eddig csak egy dolog vált be,a sószappanos oldat. Alapból az arcbőrömre vettem a Himalája sószappant, (dm/rossmann 1000 forint) azt egy éjszakára ázni hagytam egy tál vízben,pumpás üvegbe töltöttem,hogy az arcomat tudjam vele permetezni,de valahol olvastam,hogy borotválkozás utáni fertőtlenítésre is kiváló,ezért kipróbáltam és szinte csoda történt,alig pattogzik ki a bőröm,óriási a változás,úgyhogy én ezt tudom neked javasolni,emellett ha problémás az arcbőröd,akkor több legyet is üthetsz egy csapásra. Olvass utána a neten,ha bővebben érdekel,hasznos dolog :)
2013. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálnék semmit borotválkozás után, nekem is nagyon kipattogna a bőröm, viszont nekem egy elég érdekes kombináció vált be. Egy nagyon kevés tégelyes nivea krémmel bekenem a bőrömet, majd egy kevés hintőport teszek rá. Így max 1-2 pattiszerű van. :D
2013. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen fertőtlenísd le(pl.betadine oldat,ebben van gyulladáscsökkentő) és ne kend be rögtön neogranormonnal,csak mikor már fertőtlenítetted
2013. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!