Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ciki ha 15 évesen borotválk...

Az ciki ha 15 évesen borotválkozok? (bajuszt és állat)

Figyelt kérdés
És még annyi kérdésem lenne hogy sok krémet használok de még szoktam pattanásos lenni, azt hogy kerülhetném el, és hogy a helyüket el tudom tűntetni?

2013. márc. 3. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2013. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ciki.:) inkább borotválkozz,minthogy megnőjön.

menj el bőrgyógyászhoz,ő biztosan fel tud írni valami jó krémet a pattanásokra.a helyüket pedig alapozóval tudod eltüntetni.:)

2013. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak ha lány vagy
2013. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy és már elkezdtél borotválkozni (amivel nincs baj, max hogy hamarabb megerősödik, én is kb ilyen korban kezdtem) akkor az egész arcodat borotváld, mert különben nagyon nyomin fog nőni. Ha meg lány vagy akkor értelemszerűen ne borotváld mert attól csak erősödik és úgy fogsz kinézni mint egy 50-60 éves bajszosodó néni.
2013. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok.
2013. márc. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!