Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbálta már valaki a Helia...

Kipróbálta már valaki a Helia D gyógynövényes esszencia hajnövesztőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 10:09
 1/3 Hensze válasza:

Igen, és nekem bevált. Rettenetesen hullott a hajam kb. féltem lófarokba kötni is ,nehogy még több hajszál hulljon ki . Aztán kipróbáltam a HeliaD-t. Már 2 hét után észrevettem hogy mérséklődött a hajhullásom és mintha kis babahajak kezdenének nőni.Arról nem is beszélve hogy milyen gyorsan nő a hajam :) naponta egyszer használom.

Bár többször olvastam hogy valakinek 4 hét után sem használ,de ez egyénenként biztos változik és a dobozon is feltüntették hogy két doboz elhasználása után várható a javulás .

2013. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Mióta használod? És mennyit nő a hajad tőle havonta? illetve előtte mennyit nőtt? nekem sajnos csak 1 cm havonta és semmivel se tudom gyorsítani.:(
2013. máj. 8. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira jó?
2021. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!