Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy használjátok a ricinus...

Ti hogy használjátok a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

úgy értem:

-hígítjátok valamivel?

-ha melegítitek mennyi ideig?

-mennyi ideig hagyjátok a hajatokon?

-fóliába is tekeritek a hajatokat?:/



2013. márc. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal vagy szőlőmagolajjal hígítom, fele-fele arányban (ha egy adag ricinusolajat veszek a patikában, akkor az annak a fele, vagy a harmada, amit egy pakoláshoz felhasználok). Kb 20 mp-ig melegítem mikróban. 2-3 órát szoktam a hajamon hagyni, de ha nagyon kiszáradt a vége, akkor fennmarad 4 órát. Fóliába nem tekerem, a DM-ben veszek eldobható zuhanysapkát, általában egyet 3-4x használok. Heti 1x ricizem a hajam.
2013. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal keverem fele-fele arányban és a hajvégekre kenem mosás előtt fél órával... de amint elfogy a ricinus nem veszek többet mert semmit nem ér, a kókuszolaj sokkal jobb magában vagy más olajjal, argán, mandula, stb.
2013. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!