Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen házilag...

Narancsbőr ellen házilag elkészített krém?

Figyelt kérdés
Hogyan ápoljátok a narancsbőrős területeket,és mivel?

2013. márc. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Súlyzóval, feszülős rövidnadrággal, és kitartással lehet ápolni. Na meg nem árt a sok zöldség és gyümölcs sem.


A narancsbőrt eltüntetni NEM LE-HET. Enyhíteni lehet, de leginkább megelőzni lehet. Tornázni kell, sportolni. Nem véletlen, hogy a tunya csajok lesznek narancsbőrösek.


Úgyhogy vesd bele magad a sportba, dobj le 5-6kg ot és narancsod is meghámozódik!

2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem feltétlenül azért van narancsbőr, mert valaki kövér és fogynia kellene kedves előző hozzászóló. Én 162cm és 50kg vagyok, szeretnék pár kilót magamra szedni ... mégis van narancsbőröm és kő keményen küzdök ellene 2 hete nem sok sikerrel. Kedves kérdező én épp most kevertem ki magamnak egy krémet, bízom benne, hogy hatásos lesz.

Hozzávalók:

fűtő hatású krém

kávézacc

keserű kakaópor

gyömbér (lereszelve)

citrom (kifacsarva)

őrölt erős paprika

fahéj

egy kicsi langyos víz

2013. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kedves első valóban nem ártana 4-5 kg leadás.észrevettem,h mióta nem sportolok hobby szinten azóta elszaporodtak a kis horpadások,de én is úgy gondolom,h vannak akik sportolnak gyerekkoruk óta versenyszerűen mégis narancsbőrös a combja,szóval szerintem a genetika is közrejátszik.

Kedves utolsó jól hangzik a kence,én is kifogom próbálni,csak arra lennék kiváncsi,h te ezt hogyan mikor használod?

2013. márc. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!