Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet afro hajat kisimitani?

Hogy lehet afro hajat kisimitani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mulat(félig magyar félig néger) és nagyon göndör felálló hajam van, amit már nagyon unok. ._. Tudom, hogy sokan szeretik az afro hajat de én most olyan válaszokat várok amiben nem biztatnak, hogy szeressem a hajam, hanem egy jó módszert mondjanak amivel kitudom simítani a hajamat. Kedves fekete, mulatt fúk, lányok, fiúk hogy simítjátok ki a hajatokat???? Nagyon érdekelne, lehet, hogy az én hajamat simítani kéne??? Előre köszi a válaszokat ^^

2013. márc. 4. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes hajam van,de az egyik barátnőmnek őrült göndör,és ő a tartós hajkiegyenesítésre esküszik. Fodrász csinálja és jó esetben olyan 3 hónapig tart.
2013. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szögegyenes hajat ne várj,az hajátültetéssel érheted csak el!
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem lehet keratínnal multkor a zsidro hajszalon tol kérdeztem..... és nem :P
2013. márc. 21. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

na figyelj :D

amerikabol lehet rendelni szereket hajkiegyenesiteshez kifejezettem afro hajhoz. de az attol is fugg h hany eves vagy es milyen erossegu a gondorseg. figyelj irj privit es segitek :)

2013. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!